ریکاردو: مطمئن نیستم که فتل من را در فراری بخواهد!

مجله خودرو_دنیل ریکاردو راننده ردبول بیان کرده است که می‌خواهد در سال 2019 با بهترین ماشین رانندگی کند و احتمال حضور در فراری را ارزیابی خواهد کرد.

دنیل ریکاردو که در سال 2014 به تیم ردبول ملحق شد تا به امروز عملکرد خوبی داشته است و این عملکردش را دیگر تیم ها زیر نظر دارند.

راننده استرالیایی که قراردادش در پایان فصل آینده تمام خواهد شد هنوز با ردبول قرارداد جدیدی امضا نکرده است و می‌خواهد به دیگر گزینه ها نیز نگاه کند.

ریکاردو در جواب به سوال ‘آیا رانندگی در فراری یک رویا است یا نه؟’
گفت:”از هر چیزی که الان بگویم یک جور دیگری برداشت خواهد شد…اگر بگویم این برای من رویا نیست اینگونه دیده می‌شود که من علاقه‌مند نیستم.”

“کلمه رویا کمی کلمه سنگینی است. رویا ی من قهرمانی است و رانندگی با بهترین ماشین است. بخاطر همین نمی‌دانم چه جوابی بدهم.”

“اگر صاحب بهترین ماشین هستند و برای قهرمانی از من بخواهند رانندگی کنم آنوقت چیزهایی که بدست خواهم آورد، از چیزهایی که از دست خواهم داد کم خواهند بود.”

“اما مطمئن نیستم که سباستین من را در آنجا می‌خواهد یا نه. نمی‌دانم او در داخل تیم صاحب چه قدرتی است. یعنی در داخل تیم این حق را دارد که انتخاب کند.”

“اما به این فکر نمی‌کنم. تنها كارى که باید انجام دهم اين است كه، سطح بالای خودم را حفظ کنم. چیزی که آینده من را خواهد ساخت این خواهد بود.”

راننده استرالیایی در آخر نیز گفت که می‌تواند با ردبول ادامه دهد.

ریکاردو:”شانس این را دارم که ادامه بدهم. می‌خواهند من و مکس را حفظ کنند. به ردبول و دیگر تیم ها احترام می‌گذارم اما به بازار راننده ها نگاه خواهم کرد.”

“می‌خواهم در بهترین ماشین باشم و پیروز شوم. شاید این تیم ردبول باشد. همانطور که گفتم یا در تست های زمستان و یا در اوایل فصل خواهیم دید که چه خواهد شد. برای این وقت کافی دارم.”

“بی صبرانه منتظر سال آینده هستم چون باور دارم که می‌توانیم خیلی خوب شروع کنیم. هرچند که امسال عملکرد تعیین خط خوبی نداشتم اما چیزهایی که امسال یاد گرفتم سال آینده با من خواهند بود.”

4 cنظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *