روسی: همه جای بدنم درد می‌کند


ولنتینو روسی موتورسوار یاماها بعد از تصادف در مسابقه گفته است “همه جای بدنش درد می‌کند”.

موتورسوار یاماها در مسابقه‌ای که شرایط سختی داشت توانسته بود تا رتبه 9 ام صعود کند اما در 7 امین پیچ 6 امین دور از موتور افتاد و از مسابقه خارج شد.

روسی در تمرین چهارم نیز از موتور افتاده بود. موتورسوار باتجربه که ماه گذشته در تمرینات پای راستش شکسته بود روز شنبه بعد افتادن از موتور گفته بود شانس داشته که هیچ آسیبی ندیده است.

موتورسوار ایتالیایی:”این دفعه تصادف بزرگی بود. شنبه نیز اینطوری بود اما تصادف روز مسابقه کمی بزرگتر بود.”

“پشت اسپارگارو بودم و تلاش می‌کردم که انصراف ندم چون می‌توانستم سرعت خودم را نگه دارم. اما در پیچ های به سمت چپ چسبندگی در حد صفر بود. مثل این بود که روی یخ سر می‌خوردم.”

“خیلی سریع بود. وقتیکه وضعیت را فهمیدم در حال پرواز بودم. شانس با من همراه بود که به پایم چیزی نشد. همه جای بدنم درد می‌کند اما خیلی زیاد نیست.”

“در طول آخر هفته سختی های زیادی کشیدیم، شرایط خیلی سخت بود. چون مخصوصا در عقب چسبندگی نداشتیم. باید بدانیم که چرا اینگونه بود.”

روسی می‌گوید رقابت بین مارکز و دویزیوسو تا آخرین مسابقه یعنی والنسیا ادامه خواهد داشت.

“رقابت عالی داشتند. قدرتمند بودن طرفین و بطور جدی رقابت کردن آنها برای ورزش نیز خیلی زیبا بود.”

“مسابقه عالی بود. پیروزی خوبی برای دویزیوسو بود و اگر بدین شکل رقابت کند می‌تواند رقابت برای قهرمانی را به آخرین مسابقه بکشد.”

“در آراگون مارکز از دویزیوسو سریعتر بود اما این دفعه دویزیوسو سریعتر بود و به 5 امین پیروزی خود دست یافت. در حال حاضر دویزیوسو با مارکز 11 امتیاز فاصله دارد. فاصله امتیازی زیادی نیست.”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *