مرسدس بنز خودروى پرنده توليد مى كند.

مجله خودرو_شاید خیلی رویایی و توهم برانگیز به نظر برسد اما مرسدس بنز ایده خودروهای پرنده یا وسایل نقلیه پرنده را تایید کرده است.
شاید بگویید خودروسازان آلمانی کمی ساکن و کسل کننده هستند اما مرسدس بنز با سرمایه گذاری اخیر خود در ‪Volocopter‬که شرکت سازنده تاکسی های پرنده است نشان داده که ورود به آسمان ها یک پتانسیل برای تکنولوژی آینده است.
به گفته مدیر تحقیقات و توسعه مرسدس بنز، ‪Ola Kallenius‬، سرمایه گذاری در ‪Volocopter‬ منطقی ترین کار در دنیا است.
‏‪Kallenius‬ با یادآوری اصالت این برند اظهار داشت: “معنی اصلی این برند نقطه عطفی در دریا، زمین و آسمان است. ما طی 100 سال گذشته به اندازه کافی روی زمین تمرکز کرده ایم.”
‏‪Volocopter‬ یک شرکت آلمانی کوچک است که تصمیم دارد بازار را به سمت تاکسی های پرنده سوق دهد که جایگزینی مقرون به صرفه تر برای هلیکوپترهای معمولی ارائه می دهد. ‪Volocopter‬ هم چنین با تمرکز بر نرم افزارها و الکترونیک، مفهوم خلبان را نیز تغییر خواهد داد.
‏‪Kallenius‬ ایده اوج گرفتن و زمین نشستن عمودی را توضیح داد و اظهار داشت که صنعتی که حول این ایده ساخته می شود راهی بالقوه برای جابه جایی مردم در خدمات تاکسی پرنده است.
به گفته ‪Kallenius‬، دوبی قبول کرده که مدل ‪Volocopter‬ را به حقیقت تبدیل کند و آزمایش آن از أواخر سال 2017 آغاز خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *